Zaangażowanie w obsługę serwisową

Dzisiaj, tak jak i w przeszłości, Beretta przykłada ogromną wagę do jakości serwisu. Nasze zaangażowanie w połączeniu z polityką stałego rozwoju i doskonałości technologicznej, oznacza, że przy wyborze urządzenia Beretta, jesteś w dobrych rękach.

Serwis po-sprzedażowy

Beretta kładzie ogromny nacisk na serwis po-sprzedażowy. Doświadczony zespół serwisowy zapewnia wsparcie naszym spółkom zależnym oraz partnerom handlowym na całym świecie. Gdziekolwiek kupisz urządzenia Beretta na świecie, otrzymasz serwis, który zapewni wszelkie wsparcie techniczne w razie potrzeby.

Oryginalne części zamienne i akcesoria

Dla Państwa komfortu, części zamienne Beretta dostępne są w każdym oddziale firmy na świecie.

Dział przedsprzedaży

Dział przedsprzedaży w firmie Beretta to zespół wykwalifikowanych fachowców, który wspiera partnerów handlowych, inżynierów, architektów, deweloperów na całym świecie i na każdym etapie realizacji. Po to, by znaleźć najlepsze rozwiązania dla każdego projektu,

Szkolenia techniczne

Dla wszystkich partnerów oraz przedstawicielstw handlowych Beretta organizuje szkolenia techniczne, koncentrując się koncentrując się przede wszystkim na produktach Beretta. Dzięki temu instalatorzy oraz serwisanci przyswajają fachową wiedzę, która umożliwia szybką i prostą instalację lub naprawę. Program szkoleń skonstruowany jest tak, by umożliwić rozpoznanie usterki, naprawę i ponowne uruchomienie. Jeżeli chcesz wziąć udział w szkoleniu Beretta, prosimy o kontakt z naszym partnerem handlowym lub oddziałem w danym kraju.

Materiały serwisowe

Instrukcje dla instalatorów, klienta ostatecznego, katalog części zamiennych, karty techniczne oraz katalog produktów do pobrania znajdują się w zakładce PRODUKTY