FIRMA

Beretta jest specjalistą w produkcji urządzeń grzewczych od ponad 50 lat.

Od zawsze marce towarzyszy dbałość o detale i innowacyjność.


IDEAŁ

Ogromne doświadczenie zdobyte przez lata w branży grzewczej uczyniło Berettę znaną marką na świecie. Dążenie do doskonałości, a szczególnie niezmienna dbałość o jakość produktów i usług do dzisiaj pozostają jej podstawowymi wartościami.


Doskonałość.

W dbaniu o produkty oraz serwis Beretta dokłada największych starań

Profesjonalizm.

Od zawsze marce towarzyszy dbałość o detale i innowacyjność.

Technologia.

Nie tylko ze względu na innowacje, lecz także w celu maksymalizacji wydajności, niezawodności i komfortu.

Organizacja.

Firma rozwija się przez cały czas właśnie po to, by móc sprostać ciągłym wyzwaniom na dzisiejszym rynku.

Od lat Beretta oferuje rozwiązania maksymalizujące efektywność energetyczną poprzez inteligentną kombinację urządzeń, korzystając z odnawialnych źródeł energii w doskonałej harmonii ze środowiskiem naturalnym, by pewnego dnia zapewnić komfort cieplny wielu milionom ludzi na całym świecie.

RESIDENTIAL

Dążenie do doskonałości, a szczególnie niezmienna dbałość o jakość produktów i usług pozostają jej podstawowymi wartościami.Beretta, jako jedna z wiodących marek w branży grzewczej, nieustannie podejmuje nowe wyzwania. Aby sprostać wymaganiom rynku wciąć poszerza asortyment, dostarczając kompleksowe rozwiązania w zakresie kotłów dużej mocy do zastosowań komercyjnych, do ogrzewania szkół, hoteli oraz ośrodków sportowych. W trosce o środowisko naturalne Beretta oferuje nowe technologie i rozwiązania łączące maksymalną sprawność z odnawialnymi źródłami energii.
W zakładach produkcyjnych Beretta wyprodukowano ponad 9 milionów kotłów z których ponad 3 miliony trafiły na rynek włoski.

Dział przed-sprzedaży

  Dział przed-sprzedaży w firmie Beretta to zespół wysoko wykwalifikowanych fachowców dzięki którym klienci, partnerzy handlowi, deweloperzy i architekci poza produktem otrzymują pełne wsparcie techniczne i rozwiązania pozwalające zrealizować każdy projekt.


Ogrzewnictwo mieszkaniowe. Gama produktów Beretta obejmuje: standardowe i kondensacyjne wiszące i stojące kotły gazowe; gazowe podgrzewacze wody; Systemy hybrydowe pozwalające zintegrować w sposób inteligentny różne źródła energii; Pompy ciepła i kolektory słoneczne; akcesoria dodatkowe takie jak rozdzielacze hydrauliczne, zasobniki do wody oraz urządzenia do termoregulacji. Kompleksowe portfolio pozwala na zaspokojenie wszelkich potrzeb instalacyjnych.
Systemy. Szeroka gama produktów pozwala spełnić wszelkie wymagania instalacyjne w zakresie wydajności i niezawodności. Beretta może pochwalić się bogatą ofertę od zaawansowanych rozwiązań instalacyjnych, rozwiązań kaskadowych aż do odnawialnych źródeł energii, takich jak pompy ciepła czy kolektory słoneczne.


Serwis posprzedażowy. Beretta posiada sieć serwisową na terene całych Włoch, oferując wsparcie techniczne za pośrednictwem ponad 500 autoryzowanych centrów serwisowo-technicznych. Każde z nich, musi spełniać wysokie normy tak, aby oferować najlepszą jakość usług.
Na rynkach międzynarodowych, sprzedaż jest wspierana poprzez centralny zespół obsługi technicznej oraz Oddziały Beretta i punkty handlowe. Niezależnie od tego, gdzie kupisz produkt Beretta, otrzymasz wsparcie techniczne i pomoc na każdym etapie.
 

TECHNOLOGIA

Beretta zawsze stara się reagować na zmieniające się potrzeby rynku poprzez wprowadzenie nowoczesnej technologii do swoich urządzeń.

Przykłady: Beretta była pierwszą włoską firmą, która wprowadziła do produkcji wiszący kocioł gazowy, a wraz z modelem Idra Meteo, wprowadzony został pierwszy kocioł zaprojektowany do montażu na zewnątrz. Beretta koncentruje się na rozwiązaniach zmierzających do poprawy efektywności energetycznej urządzeń, zmniejszenia emisji gazów, by chronić środowisko naturalne, które nas otacza, a także na rozwiązaniach zapewniających komfort cieplny w mieszkaniach wielu ludzi.


Projekt Everest. Beretta zamontowała system kolektorów słonecznych na 5,050 metrów. Prawdziwa historia sukcesu "Made in Italy" rozpoczęła się w 1994 roku poprzez Projekt Everest. W porozumieniu z Komitetem Ev-K2-CNR, który zarządza laboratorium / Obserwatorium znanym jako "Piramida Mount Everest", Beretta podpisała umowę o systemu solarnego, którego celem jest pokrycie zapotrzebowania na energię budynku, znajdującego się na 5,050 metrach nad poziomem morza, w Parku Narodowym Sagarmatha, u stóp Mount Everest. "Piramida Laboratorium" przedstawia unikalne miejsce dla badań naukowych na tak dużych wysokościach i jest zarządza przez Komitet Ev-K2-CNR wraz z Academy of Science and Technology w Nepalu.
Beretta jako marka wiodąca w sektorze technologicznym, od początku była liderem tej inwestycji. Instalacja systemu miała zwiększyć komfort laboratorium badawczego przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko do minimum.
Dzięki zastosowaniu wyłącznie odnawialnych źródeł energii a także konstrukcji przyjaznej dla środowiska, udało się osiągnąć pełen sukces.


ZASIĘG

Beretta Włochy

Lecco: Centrum rozwoju i badań, Centrum szkoleniowe "Ateneo", ponad 500 autoryzowanych punktów serwisowych we Włoszech.

Beretta na świecie

Oddziały:
- Chiny (Pekin)
- Polska (Toruń)
- Rumunia (Bukareszt)
- Hiszpania (Barcelona)
Beretta posiada swoje filie oraz partnerów handlowychw ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach.

Zakłady produkcyjne

- Włochy (Morbegno)
- Polska (Toruń)

Dzięki skoncentrowaniu na kliencie ostatecznym Beretta stworzyła unikalną sieć specjalistów, co przekłada się bezpośrednio na wysoki poziom usług. Bliskość, doświadczenie i profesjonalizm to podstawowe wartości Beretta.
Beretta, ponad 40 lat po wyprodukowaniu swojego pierwszego wiszącego kotła gazowego, jest obecnie znaną na całym świecie marką w dziedzinie rozwiązań Comfort Home synonimem technologii i jakości. produkty Beretta sprzedawane są za pośrednictwem spółek zależnych, partnerów handlowych i klientów OEM w ponad 30 krajach na wszystkich kontynentach.

Zorganizowana sieć sprzedażowa Beretta w postaci oddziałów oraz autoryzowanych punktów sprzedaży zapewnia:

dostęp do produktów na całym świecie.
 
wsparcie techniczne na miejscu.
 
dostęp do oryginalnych części zamiennych i akcesoriów Beretta.

W TROSCE O ŚRODOWISKO

Celem nadrzędnym dla firmy Beretta jest coraz większe zaangażowanie w ekologię. Od wielu lat filozofią marki było zintegrowanie zrównoważonych i odnawialnych źródeł energii, w doskonałej harmonii z otaczającym nas środowiskiem, dla komfortu domowego milionów konsumentów, którzy korzystają z produktów Beretta codziennie. Konkretnym przykładem myślenia o środowisku jest gama produktów Beretta, która obejmuje urządzenia zgodne z przepisami m.in Dyrektywą ERP (Efektywności Energetycznej), która weszła w życie w Unii Europejskiej w dniu 26.09.2015 (Dyrektywa 2009/125 / WE i 2010/30 / WE). Począwszy od tej daty, nowa etykieta energetyczna została wprowadzona dla urządzeń wytwarzających ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową.

Dyrektywa ERP pozwoli usystematyzować i ujednolicić klasy efektywności energetycznej, które od teraz będą takie same dla wszystkich rodzajów urządzeń. Dzięki temu użytkownik końcowy bez przeszkód będzie mógł samodzielnie porównać różne produkty. W kolejnych latach z rynku usuwane będą produkty o najniższej klasie efektywności. Nowe przepisy mają pomóc krajom Unii Europejskiej w osiągnięciu do roku 2020 celu "20-20-20", co oznacza redukcję emisji CO2 o 20%, wzrost wykorzystania odnawialnych źródeł energii o 20% oraz zmniejszenie globalnego zużycia energii o 20%.PROJEKTOWANE WE WŁOSZECH


PRODUKOWANE W POLSCE


SPRZEDAWANE NA ŚWIECIE

RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. – kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem gazowych kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła i klimatyzacji. Nasza fabryka kotłów gazowych zlokalizowana jest w Toruniu i od 2001 roku wyprodukowaliśmy ponad 5 mln urządzeń, które ogrzewają mieszkania oraz domy nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Należymy do grupy Riello, lidera w produkcji urządzeń grzewczych i klimatyzacji. Stawiamy na ciągłą poprawę efektywności energetycznej produktów oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych, by chronić środowisko naturalne. Poprzez system szkoleń zapewniamy rozwój i aktualną wiedzę techniczną naszym partnerom biznesowym, co w rezultacie przekłada się na satysfakcję i zadowolenie użytkowników naszych urządzeń.

Jesteśmy częścią firmy Carrier, dla której innowacyjność od zawsze stanowi jedną z najważniejszych wartości. A dzięki naszym ośrodkom badawczo-projektowym, dostarczamy klientom najwyższej klasy produkty i usługi. W codziennej pracy przyświecają nam takie wartości, jak szacunek do drugiego człowieka, uczciwość i integracja. Wszystko po to, by tworzyć zupełnie nowe, innowacyjne rozwiązania z ogromną dbałością o środowisko naturalne.